KALİTE EN İYİ, ENTEGRİTE İLK.

www.ohmalloy.com

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerBakır Esaslı Alaşımlar

Damgalama için 0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar C17200 Berilyum Bakır Alaşımı

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Ohmalloy Material Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Ohmalloy Material Co.,Ltd Sertifikalar
Uzun zamandır Nichrome plakasını arıyorum ve başarıyla Ohmalloy malzemesinden satın aldım. OHMALLOY alaşımlı servislerde gerçek anlamda iyi bir servis sunar ve her zaman doğru alaşımlı alaşımı bulmada bana yardımcı olabilir.

—— Mike Harness

OHMALLOY bana kısa sürede sadece 1kg Kovar alaşımlı tel 1.0mm provie olabilir, bu gerçekten şaşırtıcı. Teşekkürler

—— Janey'nin

Gerçekten çok iyi termokupl tel ve kablo, ne istediğim sadece OHMALLOY alabilirsiniz

—— Chris

Emaye Köstence 0.08mm, hiçbir zaman sadece 2kg almayı beklemiyorum. Ama OHMALLOY bana iyi kalitede tedarik ediyor. Tanrı aşkına! Çin'den böyle güvenilir bir tedarikçi

—— Aaron

Damgalama için 0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar C17200 Berilyum Bakır Alaşımı

0.05mm Copper Based Alloys C17200 Beryllium Copper Alloy For Stamping
0.05mm Copper Based Alloys C17200 Beryllium Copper Alloy For Stamping
video play

Büyük resim :  Damgalama için 0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar C17200 Berilyum Bakır Alaşımı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OHMALLOY
Sertifika: SGS
Model numarası: C17200
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5kg
Ambalaj bilgileri: ahşap kasa
Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / A,
Yetenek temini: 50T / monthes
Detaylı ürün tanımı
tip: şerit Kalınlık: 0.02 ~ 2mm
Genişlik: 5 mm ~ 600 mm HV (Yumuşak): <130
Yaşlanma süreci: Mevcut Yoğunluk: 8.25
Yaşlanma Sıcaklığı: 260 ~ 426 Termal genleşme katsayısı (μm / mk): 16.7
Liquidus sıcaklığı (℃): 980 BE: 1.8 ~ 2.1
Vurgulamak:

0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar

,

C17200 Berilyum Bakır Alaşımı

,

0.02mm Damgalama Berilyum Bakır Alaşımı

0.05mm bakır bazlı alaşım Berilyum bakır alaşımı C17200 Damgalama için Folyo/Şerit  

Berilyum-Bakır alaşımları esas olarak berilyum ilaveli bakıra dayanır.Yüksek mukavemetli berilyum bakır alaşımları, nikel, kobalt, demir veya Kurşun gibi diğer alaşım elementlerinin yaklaşık %0.3 ila 2.7'si ile %0.4-2 berilyum içerir.Yüksek mekanik mukavemet, çökelme sertleştirmesi veya yaş sertleştirmesi ile elde edilir.

 

Bakır alaşımında en iyi yüksek elastik malzemedir.Yüksek mukavemet, elastikiyet, sertlik, yorulma mukavemeti, düşük elastik histerezis, korozyon direnci, aşınma direnci, soğuk direnç, yüksek iletkenlik, manyetizma yok, darbe yok, kıvılcım yok, vb. Mükemmel fiziksel, kimyasal ve mekanik özellikler yelpazesi
 

Damgalama için 0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar C17200 Berilyum Bakır Alaşımı 0

 

Damgalama için 0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar C17200 Berilyum Bakır Alaşımı 1

 

Özellikler

Bakır bazlı alaşımın özelliklerinin en iyi kombinasyonu

Bakır-berilyum alaşımları, bakır alaşımları için benzersiz olan geniş bir mekanik ve elektriksel özellikler kombinasyonuna sahiptir.Isıl işlemden sonra elde edilen mekanik dayanım

tüm bakır alaşımlı malzemeler arasında en yüksek olanıdır ve bronzlardan daha iyi performans gösteren yüksek bir elektrik iletkenliği ile birleştirilmiştir.
 

Damgalama için 0.05mm Bakır Esaslı Alaşımlar C17200 Berilyum Bakır Alaşımı 2


Yüksek Mukavemet ve Elastik Modül

Berilyum Bakır alaşımları, ısıl işlemden sonra 1500 Mpa'ya kadar çekme mukavemeti ve 450 Vickers kadar yüksek sertlikte çok yüksek mekanik özellikler elde edebilir.

Bu alaşımların gücü, yay malzemesi olarak kullanıldığında yüksek eğilme gerilimlerine dayanabilen daha küçük, daha hafif bileşenlerin tasarımına izin verir.
 

Bükülebilirlik

Berilyum Bakır, tavlanmış veya soğuk işlenmiş bir temperde karmaşık şekillerde şekillendirilebilir. En yüksek mekanik özellikler, şekillendirme sonrası uygun ısıl işlemle elde edilebilir.
 

Yüksek Yorulma Mukavemeti

Berilyum Bakır, diğer alaşımların aynı düzeyde güvenilirliği sağlayamadığı uygulamalarda kullanımını nitelendiren ters bükme (300 MPa'ya kadar) altında yorulmaya karşı mükemmel direnç gösterir.
 

Yüksek Elektriksel iletkenlik

Berilyum Bakır, alaşımlarına ve temperine bağlı olarak %22 ila %70 IACS aralığında yüksek elektriksel iletkenlik gösterir.Berilyum Bakır genellikle yüksek akım yoğunluklu yay malzemesi olarak kullanılır.

 

Isı tedavisi

Bu alaşım sistemi için ısıl işlem en önemli işlemdir.Tüm bakır alaşımları soğuk işlemle sertleştirilebilirken, berilyum bakır basit bir düşük sıcaklıkta ısıl işlemle sertleştirilebilir olması bakımından benzersizdir.İki temel adımı içerir.Birincisi çözelti tavlaması, ikincisi ise çökelme veya yaş sertleştirmesi olarak adlandırılır.
 

Çözüm Tavlama

Tipik CuBe1.9 (%1.8-2) alaşımı için alaşım 720°C ile 860°C arasında ısıtılır.Bu noktada, içerilen berilyum bakır matriste (alfa fazı) esasen "çözünür".Hızlı bir şekilde oda sıcaklığına kadar söndürülerek bu katı çözelti yapısı korunur.Bu aşamadaki malzeme çok yumuşak ve sünektir ve çekme, haddeleme veya soğuk şekillendirme ile kolayca soğuk işlenebilir.Çözelti tavlama işlemi, değirmendeki işlemin bir parçasıdır ve tipik olarak müşteri tarafından kullanılmaz.Sıcaklık, sıcaklıktaki süre, söndürme hızı, tane boyutu ve sertlik çok kritik parametrelerdir ve ohmalloy tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilir.
 

Yaşlanma sertleşmesi

Yaşlanma sertleşmesi malzemenin gücünü önemli ölçüde artırır.Bu reaksiyon genellikle alaşıma ve istenen özelliklere bağlı olarak 260°C ile 540°C arasındaki sıcaklıklarda gerçekleştirilir.Bu döngü, çözünmüş berilyumun, matriste ve tane sınırlarında berilyum açısından zengin (gama) bir faz olarak çökelmesine neden olur.Malzeme mukavemetinde büyük artışa neden olan bu çökeltinin oluşumudur.Elde edilen mekanik özelliklerin seviyesi, sıcaklık ve sıcaklıktaki süre ile belirlenir.Berilyum bakırın oda sıcaklığında yaşlanma özelliği olmadığı bilinmelidir.

 

Başvuru

Alaşımlarımız, otomotiv, elektronik, havacılık, Petrol ve Gaz, saat, elektro-kimya endüstrileri vb. birçok uygulamanın titiz gereksinimlerini karşılamak için özellikle uygun bir dizi özelliği bir araya getirir. Berilyum Bakır, çeşitli uygulamalarda temas yayları olarak bu alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. konektörler, anahtarlar, röleler vb.
 

 

paket:

 

package2packagePacakge2.jpg

Ohmalloy Material Co.,Ltd, berilyum-bakır alaşımlarının üretiminde liderdir.Ürünlerimizde kullanılan tüm maddeler üzerinde yapılan tüm çevre çalışmalarına aktif olarak katılıyoruz.Müşterilerimize ürünlerimizin devamlılığını sağlamak için yürürlükteki tüm yasal düzenlemelere uymak önceliğimizdir.
 

SSS

1. Müşterinin sipariş edebileceği minimum miktar nedir?

Stoklarımızda bedeniniz varsa, istediğiniz miktarda sağlayabiliriz.

Elimizde yoksa makara teli için 1 makara, yaklaşık 2-3 kg üretebiliriz.Bobin teli için, 25 kg.

 

2. Küçük numune miktarı için nasıl ödeme yapabilirsiniz?

Hesabımız var, numune miktarı için banka havalesi de tamam.

 

3. Müşterinin ekspres hesabı yoktur.Örnek sipariş için teslimatı nasıl ayarlayacağız?

Adres bilgilerinizi vermeniz yeterlidir, ekspres maliyeti kontrol edeceğiz, ekspres maliyeti örnek değerle birlikte ayarlayabilirsiniz.

 

4. Ödeme koşullarımız nedir?

LC T/T ödeme koşullarını kabul edebiliriz, ayrıca teslimat ve toplam tutara da bağlıdır.Detaylı gereksinimlerinizi aldıktan sonra daha detaylı konuşalım.

 

5. Ücretsiz numune sağlıyor musunuz?

Birkaç metre istiyorsanız ve bedeninize ait stoğumuz varsa, sağlayabiliriz, müşterinin Uluslararası ekspres maliyetini karşılaması gerekir.

 

6. Çalışma süremiz nedir?

Size 24 saat içinde e-posta/telefon Çevrimiçi iletişim aracı aracılığıyla yanıt vereceğiz.Çalışma günü veya tatil günleri fark etmez.

İletişim bilgileri
Ohmalloy Material Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Qiu

Tel: +8613795230939

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin